• Свеж
Екена Милворк 4W 22D 26 H Традиционални Уметности И Занаети Груба Пилена Заграда, Западен Црвен Кедар

Екена Милворк 4W 22D 26 H Традиционални Уметности И Занаети Груба Пилена Заграда, Западен Црвен Кедар

DEN 2487.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.