• Свеж
Лиза - ЛАЛИСА-ЦД

Лиза - ЛАЛИСА-ЦД

DEN 576.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Откако се искачи на врвот На светот к-Поп со БЛЕКПИНК, ЛИЗА го прави своето соло деби со ЛАЛИСА, моќен нов сингл придружен СО ПАРИ од б-страна. ЦРНАТА кутија содржи ЦД, фото-книга од 88 страници, фото-картичка (Случајно 1 од 4), Полароид (Случајно 1 од 4), двостран постер и дополнителна фото-картичка. Исто така, вклучена во првото притискање е ретка златна фото-картичка (Случајно 1 од 4), а 50 случајни кутии ќе содржат ретка голема разгледница. Лиза-Лалиса (Цд Макси-Сингл) (Црна Кутија) - Цд-Издавачка Куќа : Уни Дист Корп (Музика). Музички Жанр : К-Поп.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.