• Свеж
Сензор Панел Дисплеј, USB Тип Ц Интерфејс Приклучок И Репродукција IPS Целосен Приказ Компјутер Темпо Монитор Мини Екран За Дома Бела, Црна

Сензор Панел Дисплеј, USB Тип Ц Интерфејс Приклучок И Репродукција IPS Целосен Приказ Компјутер Темпо Монитор Мини Екран За

DEN 2224.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Pc Сензор Панел Дисплеј, USB Тип Ц Интерфејс Приклучок И Игра Ips Целосен Приказ Компјутер Темпо Монитор Мини Екран За Дома Бела,Црна Спецификација : Тип На Ставка : Компјутер Temp Мониторпроизвод Материјал : Lcdscreen Големина : 3.5 in Resolution : 320x480viewingle : IPS Целосен Преглед Интерфејс : USB Тип C Интерфејс Листа На Пакети : 1 x Екран 1 x Stand1 x Тип C Кабел За Поврзување1 x НАЛЕПНИЦА 1 X Упатство за употреба високи ПЕРФОРМАНСИ : 3,5 Инчен Компјутер Резолуција на МАЛ Екран На Екранот : 320 X 480, Интерфејс : Usb Typec, Перспектива : Ips Целосен Преглед. Следење На Податоци во реално време : ПРОЦЕСОР : температура, главна фреквенција, стапка на искористеност, мрежа : брзина на поставување, брзина на преземање, хард диск : температура, искористување на просторот, меморија : користена меморија, стапка на искористеност, графичка картичка : температура, видео меморија, стапка на искористеност, друго : датум, време, јачина на звук, временска прогноза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

27 1080p Монитор-Full HD, IPS, 75Hz, USB-C 65W Испорака На Енергија, Звучници, Адаптивна Синхронизација FreeSync, Нега На Очите,

AS" 1080p Монитор (VA27 DCP) Full HD, IPS, 75 Hz, USBC 65 W Испорака На Енергија, Звучници, Адаптивна Синхронизација / Free Sync, Н�

DEN 2642.40