• Свеж
Персонализирано старо англиско готско име ѓердан во Стерлинг сребро

Персонализирано старо англиско готско име ѓердан во Стерлинг сребро

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изглед на класа и рафинирање. Персонализирајте го вашето име во оваа стара англиска готска скрипта. Достапно во Стерлинг Сребрена. Персонализирајте за себе или како убав подарок за сакан пријател, член на семејство, девојка или сопружник. Одлично за родендени, годишнини, Денот на мајката и многу повеќе. Персонализирајте со најмногу 10 букви. 18 во ланец со залепен јастог. Направено од сребро. 3/8 "Висина x ширина- променлива во зависност од бројот на букви. Персонализирано готски ѓердан. Бесплатна кутија за подароци и приложена торбичка за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.