• Свеж
Магијата Џин Игра

Магијата Џин Игра

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Семејните сврзувачки ноќи се позабавни со Оваа Магична Џин Игра Од хасбро. Оваа ставка е дизајнирана да "магично" прочитајте го вашиот ум. Можете само да помислите на кое било животно без да го кажете тоа гласно, потоа притиснете го цревото На Џин и тој ќе го погоди остатокот. Целта на оваа електронска животинска игра е да не му дозволи да добие точен одговор. Ако можеш да го надмудриш, ќе победиш. Остатокот од групата може наизменично да се обиде да го надмудри. Оваа игра Хасбро Меџик Џин е наменета за еден играч и му требаат три ааа батерии за работа.Хасбро Магијата Џин Игра : Наменета за 1 играч. Магијата Џин играчка "чита вашиот ум". Помислете на животно и притиснете го носот. Магијата Џин го погодува остатокот. Ако можеш да го надмудриш, ќе победиш. Вклучува 1 Магија Џин. Хасбро Магијата Џин Игра бара три ААА батерии (демо батерии вклучени). Погоден за играчи на возраст од 6 години и повеќе. Забава погодување играчка за сите возрасти. Магијата Џин и сите поврзани ликови се заштитни знаци на хасбро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Greensen RC Автомобил Гума, Автомобил Тркала Тензија Гума Далечински Управувач Играчка Автомобил Додаток За Wltoys K K989, RC

Карактеристики : направено од најдобрите материјали, тоа е совршен резервен за автомобил за играчки со

DEN 2.33