• Свеж
Магија: Палуба за собирање предизвикувач- смртоносно откритие- издание на палубата на предизвикувачот на MTG

Магија: Палуба за собирање предизвикувач- смртоносно откритие- издание на палубата на предизвикувачот на MTG

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фалсификувани од некои од најмоќните стратегии во Стандард, овие палуби се насочени кон стандардна игра во петокот вечерта Меџик. Овој комплет за палуби „Челинџер“ вклучува Јунајтед напад, молња агро, смртоносно откритие и темпо на Аркан. Содржина : Секоја палуба за предизвикувачи содржи : ‣ палуба со 60-картички ‣ странична табла со 15 картички ‣ палуби на Counter Challenge Challenge Country Counter, се вашата рампа за стандард. Овие четири индивидуални палуби со 75 картички се насочени кон стандардна игра за играчот на Magic Friday Night, и фалсификувани од некои од најмоќните стратегии во Стандард. Секоја палуба за предизвикувачи доаѓа со целосна главна палуба со 60 картички и странична табла со 15 картички, и има за цел да може да се игра и конкурентна на локално ниво надвор од кутијата. Сите картички ќе бидат претходно печатени во стандард и се стандардно-правни. Магијата : Палубата за собирање предизвикувачи- смртоносно откритие- 2019 година MTG Challenger Pleck Release.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Greensen RC Автомобил Гума, Автомобил Тркала Тензија Гума Далечински Управувач Играчка Автомобил Додаток За Wltoys K K989, RC

Карактеристики : направено од најдобрите материјали, тоа е совршен резервен за автомобил за играчки со

DEN 2.33