• Свеж
И големи машки панталони за изведба на руно

И големи машки панталони за изведба на руно

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрлете пар и1 трчање панталони и веднаш ќе се чувствувате подготвени да се однесете од пракса до добрите. Дури и ако не се обидувате да скршите пот, овие панталони за вежбање се доволно удобни за сите и за сите начини на живот. Совршената комбинација на функција и формирање на овие дното се комплетни со безбедна еластична лента за половината, влечење и обилни џебови. И 1 кошаркарските панталони се доволно разноврсни за да останат во чекор со вашите најжесни денови, на и надвор од теренот. 100% полиестер нуди слобода на движење за да можете да се протегате, да возите до обрачот и да скокате со леснотија. Ткаенината од руно обезбедува вистинска количина на топлина и сè уште е лесна за сите спортови и вежби со висок интензитет. Огромните карго џебови ви даваат мир на умот да знаете дека секогаш ќе имате доволно простор за складирање за најважните работи. Истегнување на половината со вграден влечење ви дава безбедно, но сепак удобно вклопување. Сите панталони и 1 панталони за мажи се дизајнирани да бидат спортска облека за перформанси, но се доволно меки и удобни за целодневно носење. Ние нудиме најразлични класични бои, лесно да се совпаѓаат со вашата друга омилена опрема за вежбање. Достапно во плус големини до 5x L.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.