• Свеж
Изгубената Локација На Децата Во реално Време Точно Поддржува Локатор За Возила За Постари Миленичиња Црна

Изгубената Локација На Децата Во реално Време Точно Поддржува Локатор За Возила За Постари Миленичиња Црна

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

краток опис не е достапен [Напредно позиционирање НА ГПС] : Користете повеќе режими на позиционирање, како ШТО се ГПС + АГПС + ЛБС + WIFI. Покрај тоа, квад-бендот глобал гсм + ГПРС системот може да обезбеди да добиете точни информации за локацијата и брза брзина на позиционирање. [Мултифункционален] : поддржува геофенс тракер -, евалуација на историска локација, СОС, пребарување на уредот, будилник, не го нарушувајте режимот и педометарот. Помогнете му на вашето семејство да биде безбедно. [ Исклучителен и исклучителен дизајн] : тежи само 28 грама и е лесен за носење. Висококвалитетните материјали го прават силен и издржлив. Со јажето, можете да го врзете околу вратот на вашето семејство без да се грижите дали ќе го изгубите. [Далечинско работење] : Поддржете далечинско работење, опремено со микрофон со висока чувствителност, можете да го слушате звукот околу тракерот-во реално време. Покрај тоа, можете да го исклучите или рестартирате тракерот - преку далечинскиот управувач. [Обезбедување безбедност и заштита НА IP67] : Користете ЈА СИМ-картичката за да го активирате производот. Функцијата за аларм помага да се обезбеди неговата безбедност. Исто така, има ниво на заштита ОД ИП67 за да спречи прашина и краткорочно натопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.