• Свеж
Menорџ машки 7 ”постелнини мешавини шорцеви

Menорџ машки 7 ”постелнини мешавини шорцеви

DEN 223.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без напор и згоден, лесен и дише, овие маж-постелнина шорцеви од Georgeорџ се направени во удобна ткаенина која е совршена за секојдневно, целодневно носење, особено за време на викендите. Со лесен дизајн, панталони за влечење, овие машки пантолони имаат еластична половината со влечење за прилагодливо вклопување. Материјал : 55% постелнина/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Машки постелнина мешаат шорцеви од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.