• Свеж
Сан Антонио Спарс Исчисти 46 60 Микро Рашел Фрли

Сан Антонио Спарс Исчисти 46 60 Микро Рашел Фрли

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гордо покажете го вашиот омилен нба тим со Ова привлечно Официјално Лиценцирано Нба "Исчисти" Микро Рашел фрлање Од Северозападната Компанија. Ова ќебе за фрлање 46 "х 60" е координирано со боите, логото и името на вашиот омилен кошаркарски тим, заедно со нивниот утврден датум. Овие фрлања се неверојатно меки, неверојатно топли и ќе ве подготват за крајна релаксација додека го гледате вашиот тим како игра во арената или на вашиот кауч! Донесете го ова супер пријатно, 100% полиестерско фрлање на пикник, користете го во вашата спална соба или во канцеларија. Овие фрлања имаат декоративно врзување околу сите рабови и се перат во машина. Официјално лиценцирано фрлање микро рашел, Големина : 46 "х 60", 100% полиестер, Супер мек и пријатен, машински за перење за лесна, удобна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дикасер Среќен Велигден Зајаче Фрли Ќебе Со Перница Пролет Зајачиња И Цвеќиња Ќебиња За Велигденски Подароци

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�

DEN 2.00

Фланелен Фрли Ќебе Женски Монограм Г Писмо Прекрасна Симпатична И Елегантна Етикета Мека За Кревет Троседот И Каучот

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад.Машина за перење и брзо се суши.Погоден за д

DEN 2.00