• Свеж
Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Цвет Печатење Потопла Удобност Топло И Дише Кралицата Ќебе За Кревет Топло И Дише

Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Цвет Печатење Потопла Удобност Топло И Дише Кралицата Ќебе За

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Топлина : Нашите производи секогаш се посветени на давање топло и пријатно чувство на вашето семејство во текот на целата година.Различни Бои : Нуди низа бои и големини, луксузни и издржливи ќебиња, за украсување на вашиот дом на привлечен начин.Нашата Услуга : потрудете се да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни и исплатливи ќебиња, внимателно опслужувајќи го секој клиент.Фрли Ќебиња За Кауч, Кревет, XS-100*150cm; S-130*150cm; XL-150*200cm. ①УДОБНО ЌЕБЕ : пријатно Со ова ќебе за фрлање! Не само што има стилски дизајн, туку е и ултра мек. €УНИКАТЕН ДИЗАЈН q : прекрасните бои со декоративен дизајн на дезени го прават кадифеното ќебе лесно да се координира со вашиот домашен декор и да го претвори вашиот дом во стилско место. Едноставно завиткајте го преку софа, кауч, стол или преку крајот на креветите за да додадете дополнителна текстура во вашата дневна соба или спална соба. ①ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : Ден на Мајката, подарок на Баба, роденденски подарок На девојка пријател, декорација На Домот, декоративна текстура На Креветот на Каучот На Софата. ●Исклучителни Подароци●Едноставно, но извонредно. Ова меко ќебе е одличен избор за подарок за родендени, Божиќ, Денот на Вљубените и Денот на Благодарноста на пријателите, колегите и семејството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Руно Ќебе Фрли Ќебе За Кауч Софа Или Кревет Фрли Големина, Супер Мека Нејасни Кадифен Ќебе, Луксузни Фланелен Скут Ќебе

Меко Пријатно : Мекото ќебе користи ткаенина од микрофибер сите слоеви да траат за долга употреба, обезб

DEN 194.24

Фланелен Фрли Ќебе Женски Монограм Г Писмо Прекрасна Симпатична И Елегантна Етикета Мека За Кревет Троседот И Каучот

Кристално Кадифено Предно И Јагнешко Волна Шерпа Руно Назад.Машина за перење и брзо се суши.Погоден за д

DEN 2.00