• Свеж
ДБЕСТ Скалила алпинист количка Доли, повеќе бои

ДБЕСТ Скалила алпинист количка Доли, повеќе бои

DEN 959.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Количилото за скалила, Доли е одлична за транспорт на предмети додека е во движење, во центарот на градот или бизнисот. Има голема удобна рачка за перница што го намалува шокот кога се влече. Алпинистот на скалите има 6 сите теренски тркала кои овозможуваат непречено тркалање на повеќето површини. Скалила алпинист количка Доли шест тркала за да патуваат горе -долу скали со леснотија . Големата рачка со гумена зафатна нуди удобна употреба. Рамката е конструирана од издржлив челик . држи 110 фунти. и тегови помалку од 4 фунти . торбата за купување е направена од силен водоотпорен материјал во кој има седум џебови и прегради, вклучувајќи го и држачот за пијалоци . Отстранете ја торбата за да се претворите во доли за транспорт на големи предмети . Димензии : L 16 "X W 18" X H 38 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Листа за складирање на лесна фиока за модерни количини за складирање, организирајте корпа на тркала, црна боја

Оваа количка за складирање со 20 држачи е обезбедена со 4 тркала, од кои 2 се заклучени, обезбедувајќи и фл�

DEN 1.67