• Свеж
Екстремно движење на машката машка тенок Jeanан со летање на половината

Екстремно движење на машката машка тенок Jeanан со летање на половината

DEN 367.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кога другите тенок вклопување се премногу рестриктивни, достигнете го ова иновативно ново преземање на модерен омилен Jeanан : Екстремно движење на мажите на Ли. Благодарение на екстремната флексибилна лента за половината и ткаенината за истегнување на перформансите, овој пар има стил што го сакате, без да го спречува вашиот опсег на движење. Тенок вклоп. Директно отворање на нозете. 5 стајлинг на џеб. Екстремен флексибилен половински лента. Истегнување на перформанси. Префериран памук. Рециклирани материјали. Стил #102015475.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сребрени фармерки копродукции Машки Горди опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Горди опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе Совршен за поголеми

DEN 718.40

Сребрени фармерки копродукции Машки Еди опуштено вклопени фармерки со нозе, големини на половината 28-42

Еди е за момци кои сакаат модерно вклопување, но им треба повеќе простор во бутовите Се одликува со опуш�

DEN 239.68