• Свеж
Touchdog ® Модрес Моден Дизајнер Куче Џемпер И Фустан

Touchdog ® Модрес Моден Дизајнер Куче Џемпер И Фустан

DEN 399.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Модниот Дизајнер Џемпер И Фустан "Touchdog ®" modress " има Едноделен Тежок линеарен Кабел-Плетен џемпер кој е зашиен во кожено здолниште кое има прекрасни детали за украсување на јазли. Горниот џемпер има вез долж двослојниот врат на желката за дополнителна топлина и удобност. Заедно овој едноделен комплет има елегантен, но скромен пресврт и за фустан и за џемпер за кучиња што изгледа модерно и удобно. Достапно во Повеќе Големини и Бои. Водич за големина : Од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи). 8" : ЕКСТРА МАЛ. 10-12" : МАЛ. 14-16" : СРЕДНО. 18-20" : ГОЛЕМ. Ова Едноделно Се Одликува Со Скромен Дизајнерски Фустан За Кучиња и Плетен Џемпер. Долното Здолниште е составено од Материјали од Кожа, додека Горниот Дел Е Тежок Кабел Плетен со Двослоен Врат На Желка за дополнителна Топлина. Карактеристики Врзани Кожени Детали долж здолништето со додадени детали за Вез и Трим. Изгледа Убаво и Елегантно, совршен хибрид помеѓу Џемпер и Фустан. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.