• Свеж
Санкаст Метал 100 ' Свиток Црево Закачалка

Санкаст Метал 100 ' Свиток Црево Закачалка

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Закачалката За Метално Црево За Дружење На Цревото држи До 100 стапки. на 5/8 во. стандардно винилно црево. Со функцијата за двојно монтирање, оваа декоративна закачалка за црево не само што може безбедно да се монтира на ѕид, туку може да се закачи и на Компатибилниот Метален Столб За Сончање за слободно да стои во вашата градина или цветна постела (се продава одделно). Издржливата челична конструкција обложена со прав е отпорна на ' рѓа и може да ги издржи елементите во текот на секоја сезона. Сончаница Дојдете Црево Закачалка. Боја : Црна. Материјал : Метал . Тешката заграда спречува доделување. Капацитет На Цревото : 100'. Елиминира стегање, свиткување и заплеткување. Го продолжува животот на цревото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.