• Свеж
Модвеј Обилни Перформанси Кадифе Љубовно Седиште Во Коњак

Модвеј Обилни Перформанси Кадифе Љубовно Седиште Во Коњак

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Потонете во перница кадифен комфор со Обилните Перформанси Кадифено Седиште. Одликувајќи се со преоптоварен дизајн, ова љубовно седиште нуди врвна удобност со своите дебели перници и меки кадифени тапацири отпорни на дамки. Ова пријатно љубовно седиште е направено за лежење и дава смела изјава во дневната соба, семејната соба, спалната соба или друга просторија за одмор. Одмарајќи се на гумени дрвени нозе со капачиња за стапала што не означуваат, овој тросед со две седишта е изработен со густа подлога од пена и рамка од цврсто дрво и иверица за трајна издржливост. Капацитет на тежина : 662 килограми. МОДЕРНО ЉУБОВНО СЕДИШТЕ-Инспирирано од глам деко стил и инкорпорирање на современ модерен шарм, ова љубовно седиште има кадифен, преполнет силуета која е наменета за лежење и релаксација. КАДИФЕТО САКА Седиште Покриено Со кадифе со перформанси отпорни на дамки, ова тапацирано љубовно седиште е комплетно со густа подлога од пена за да ви понуди на вас и на вашите гости врвно искуство за седење. КАДИФЕН ДИЗАЈН - направете изјава во дневна соба, семејна соба, спална соба или дневна соба со овој двосед тросед. Добро сакано место за одмор, плишаната подлога од пена на љубовното седиште нуди удобност и поддршка. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА-со рамка од цврсто дрво и иверица, ова кадифено љубовно седиште лежи на врвот на недооценените црни гумени дрвени нозе со капачиња што не означуваат за заштита на подот. ДНЕВНАТА СОБА САКА СЕДИШТЕ - ова луксузно седиште го надополнува глам деко, средината на векот, модерни, еклектични и современи декори. Димензии : 38 "L x 73.5" W x 28.5 " H; Ограничување На Тежината : 662 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.