• Свеж
Меѓународни Концепти Спенсер Крајна Табела

Меѓународни Концепти Спенсер Крајна Табела

DEN 349.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Меѓународни Концепти домашниот мебел е прекрасна колекција на висококвалитетен, дрвен мебел со традиционален и елегантен изглед. Одликувајќи се со парчиња со кои ќе бидете горди во годините што доаѓаат и лесно ќе го надополнат секој декор. Сите парчиња се произведени од цврсто Паравуд, кое почесто се нарекува Гумено Дрво. Паравуд е еколошки во однос на тоа да биде фантастичен обновлив ресурс. Бидејќи Паравуд се смета за тврдо дрво, тоа е всушност навистина издржливо и силно дрво. Изработени од цврсто тврдо дрво. Табела димензии : 24 во. В х 24 во. Д х 25 во. Х.Вклучува 1 полица и 1 фиока. Димензии полица : 21.9 во. W x 21.9 во. Д.Внатре димензии на фиоки : 12.8 во. В х 15 во. Д х 2 во. Х.Растојание од долната полица до подот : 6.7 во. Растојание од долната полица до дното на престилка : 12.8 во. Повеќе опции за завршна обработка. Тежина капацитет : 50 фунти врвот / 50 фунти полица. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.