• Свеж
Дорман 697-Задно Погонско Вратило при Трансфер Случај Погонско Вратило Лизгачки Јарем За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet gmc Одговара избери: 2000-CHEVROLET TAHOE, 2002-GMC YUKON

Дорман 697-Задно Погонско Вратило при Трансфер Случај Погонско Вратило Лизгачки Јарем За Специфични Модели НА CADILLAC Chevrolet

DEN 1091.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Возење вратило лизга јарем вибрира, чукање или не успеа целосно? Овој лизгачки јарем директно ја заменува оригиналната опрема на одредени години на возила, марки и модели. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој јарем за лизгање на погонското вратило директно го заменува оригиналниот јарем на опремата на одредени возила. Ефективната замена на фикс ја враќа безбедната, непречена работа на погонот. Ригорозно тестирани-дизајнирани и оценети за да обезбедат безбедно, сигурно работење. Доверлив квалитет-поддржан од тим инженери и инспектори во Соединетите држави. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Кадилак Ескалада : 2002, 2003, 2004, 2005 Шевролет Тахо : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 ГМЦ Јукон : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.