• Свеж
Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Магнетитшварц Металик АМГ Гт С Мерцедес-Бенц

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Магнетитшварц Металик АМГ Гт С Мерцедес-Бенц

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 9183. За : Магнетичварц Металик Мерцедес-БЕНЦ АМГ ГТ С.Вклучува Подлога. Направени во САД!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Калај Металик Средна Должност Т-Серија Шевролет

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Спектрални Бои Компатибилна Замена За ФИАТ VV605P Гриџо Перл Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 0.33