• Свеж
Превртувања, МАС17240, Инстант Вртливи Тркала, Црно

Превртувања, МАС17240, Инстант Вртливи Тркала, Црно

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вртливите тркала од 360 степени ви овозможуваат веднаш да мобилизирате речиси секоја ставка. Флексибилни, постојани лепило цврсто без посебни алатки за едноставна инсталација. Комплет од четири тркала држи до 250 фунти. Вртливите тркала се совршени за стебла за складирање, полици за книги, шкафчиња за нозе, датотеки со картички, мали сефови и многу повеќе. Комплет од 4 тркала држи до 250 килограми. Специјално формулирани лепливи врски цврсто и трајно на метал, дрво, ламинати, винил, картон и многу повеќе. Вртливото Дејство од 360 степени овозможува непречено тркалање во која било насока. Прави повеќето нешто мобилни, веднаш, нема алатки потребни. Само излупете, залепете и тркалајте. Флексибилните панели се наведнуваат во која било насока, за аголни, рамни или дури и апликации во форма на буквата у. Основана во 1951 Година, Мајстор Производствена Компанија е сертифициран В. Б. Е (Женски Бизнис Претпријатие) и член На Националниот Малцински Бизнис Совет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.