• Свеж
Фервју Куќа Стил Врата Биро Хач одговара На Компјутер Биро

Фервју Куќа Стил Врата Биро Хач одговара На Компјутер Биро

DEN 4799.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Измешајте стил и функционалност во вашата домашна канцеларија со Колибата За Мебел Од Грмушка За Компјутерско Биро Во Античко Бело. Врамени решеткани врати на Колибата кријат датотеки или документи додека убаво се мешаат Со Античкиот Бел финиш и античките акценти на Калај за изглед што работи насекаде. Надополнето со традиционално обликување, Колибата вклучува внимателно изработени вертикални и хоризонтални акценти на кои ќе им се восхитувате додека го наоѓате совршеното место за предметите од вашата домашна канцеларија. Експанзивната централна полица вклучува доволно простор за книги, врзива или спомени, бидејќи вграденото управување со жица организира наметливи кабли. Две работни полици за кабини ги одржуваат тековните задачи на дофат, а Колибата располага со големи компјутерски монитори. Колибата се вклопува на Работната Маса на Компјутерот (се продава одделно) и одговара на секое парче во Колекцијата Фервју. Погледнете ја целосната колекција за координирање на достапните предмети за дома и канцеларија. Fairview ги исполнува СТАНДАРДИТЕ ЗА тестирање на квалитетот НА ANSI/SOHO ЗА перформанси и безбедност и доаѓа со Гаранција На Производителот На Мебел Од 6 Години. Со секојдневен стил и традиционални детали, Фервју нуди примамлив изглед без да ја жртвува функционалноста. Дополнителното складирање на полицата го одржува бирото ненатрупано. Централната полица е доволно голема за книги и врзива. Две големи затворени простории за складирање имаат врамени решеткани врати со самозатворени шарки во евро стил. Две отворени полици за складирање за датотеки или работа во тек. Се вклопува На Бирото За Компјутер Фервју (се продава одделно). Античкиот хардвер За Калај додава прекрасен допир. Поддржан Од Гаранцијата На Производителот На Мебел Од 6 Години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Берберска Ракавица За Прст, Берберска Ракавица За Рачен Зглоб За Повеќекратна Употреба За Стилизирање На Косата

3 Берберска Ракавица со Прст, Берберска Ракавица За Рачен Зглоб За Повеќекратна Употреба За Стилизирање

DEN 2.33