• Свеж
Главни канти за складирање на коцка ткаенини, сет од 2, повеќе бои

Главни канти за складирање на коцка ткаенини, сет од 2, повеќе бои

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Главните коцки за складирање на ткаенини што можат да се склопат ќе ви помогнат да создадете организиран дом. Совршен за складирање, облека, книги, детски играчки и многу повеќе. Лесно и лесно носење со рачка и децата можат да користат. Главна корпа за складирање, шеврон сива : ви помага да создадете чист и удобен дом. Димензии : 10,5 "L x 10,5" W x 11 "H (26,5cm x 26,5cm x 28cm). Со странични рачки за лесно носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.