• Свеж
Морско пребарување магнет 35 bs ~ НОВО

Морско пребарување магнет 35 bs ~ НОВО

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Магнет за враќање е магнет со тешка должност кој е во состојба да крене до 35 bs. Магнет за враќање е покриен во мека обвивка за максимална заштита. ПВЦ обложена со лесна рачка за зафат. Способни да кренат до 35 килограми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Спрингфилд Морски не -заклучување на вртливата за седишта за брод - шема за монтирање на четири дупки - 6,75 “

Монтираното седиште на плоштадот Спрингфилд ™ Свит со навалување со 0степени и ротација на 360 степени е

DEN 1.33