• Свеж
Пријателите на Warnените на Ворнер Брос спијат џогери

Пријателите на Warnените на Ворнер Брос спијат џогери

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Го имаме вашиот стил на спиење во стилот на спиење со овие слатки пријатели кои спијат џогери! Изработена во лесна, ткаенина што може да дише со забавен графички принт, овие џогери сигурно ќе бидат ваш врвен избор. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. високи. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Ребрестиот лента за половината и манжетните на глуждот. Печатење на сите. © Warner Bros. Сите права се задржани . тело : 95% Rayon/5% Spandex; Полева лента и манжетни : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пријателите спијат џогери за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.