• Свеж
Планинари Акцелератор Комплет за ранец и комплет за ручек

Планинари Акцелератор Комплет за ранец и комплет за ручек

DEN 671.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заборавете на оние први ден на училишните удари кога ќе се кажете на автобусот со овој официјално лиценциран NCAA? Акцелератор "Детски ранец и комплет за ручек поставен од северозападната компанија! Децата од сите возрасти можат да го покажат својот омилен тим на колеџ во стил. е совршено спарено одвојување комбо, со графички логоа со 3 D светло и многу забавни тимски славни уметнички дела! Ранецот има среден преден патент џеб за лесна организација, голем главен патент за папки за папки, книги, материјали, итн., И мрежа Странични панели за складирање на шише со вода. Комплетот за ручек е целосно изолиран и се прицврстува на ранецот преку фабричар за ткаенини. "D x 8.5 " w. Направен од 600 D полиестер. Само чисти само. Не се вклучени. Ова официјално лиценциран NCAA? Acleckator "Детски ранец и комплет за ручек поставен од северозападната компанија има 3 D графики за фаќање на светлина. Ранецот има голем главен оддел, дополнителен преден патент, џебови од странична мрежа, ленти за рамо и задниот панел на воздухот. Комплетот за ручек е целосно изолиран и се прицврстува преку фабриорите. Мерки на ранецот 16 "H x 5,5" D x 12 "W, мерки за комплет за ручек 10,5" H x 4 "D x 8.5" w. Направено од 600 D полиестер. Само чисто место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.