• Свеж
Девојки за принцезата Дизни Малата фустан од сирена, со големина 4-16

Девојки за принцезата Дизни Малата фустан од сирена, со големина 4-16

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кога ќе се јави времето за облекување, облечете ја вашата мала принцеза во овој сладок мал фустан од сирена косплеј, дизајнирана да и ’донесе малку магија на Дизни во нејзиниот ден. Колку е пријатно колку што е симпатично, со мека ткаенина со плескавици, кратки ракави од лале и светло и воздушно здолниште од ласка, што е само совршено за вртење. Материјал : БОДИЦИ : 95% полиестер/5% спандекс; Здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. деколте : круг. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави на лале. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Scuba плетена ткаенина со графички принт; здолниште со отпечаток од фолија со обвивка; сурово полите. © Дизни, сите права се задржани. Дизни принцеза Мала сирена космеј фустан за девојки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.