• Свеж
Засекогаш јас девојки 4- Деним елек и фустан од виножито од виножито, сет од 2 парчиња

Засекогаш јас девојки 4- Деним елек и фустан од виножито од виножито, сет од 2 парчиња

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашето мало девојче ќе изгледа толку слатко во овој фустан со тексас елек! Печатениот врв и здолништето на виножитото е толку забавно! Денимскиот елек е совршено разноврсен и може да се спари со која било друга облека исто така! Деним елек. Печатен врв. Облечи. Кристални копчиња. Виножито Тул. Тексас елек; 100% памучен тексас. Облекување; 60% памук/40% полиестерски дрес/100% полиестерска тул/постава. Нега на ткаенина : Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Ниско железо на обратно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.