• Свеж
Девојки за девојчиња за чуда на нација, печатена 2-парче бикини костим за капење со UPF 50+, големини 4-18

Девојки за девојчиња за чуда на нација, печатена 2-парче бикини костим за капење со UPF 50+, големини 4-18

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сурфањето е горе! Beе биде подготвена за забава на сонцето со бикини со чудо нации. Шарена и симпатична, овој костим за капење има шема на вратоврска и најдобро од сè, заштита од UPF. Тоа е тотална победа за нејзината колекција за капење. Исклучиво на. Материјал : 84% рециклиран полиестер/16% спандекс; Поставена : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Бикини со две парчиња. Врвот : деколте за лажичка; го исфрли предниот дел со вратоврска; страшен назад; Цела шема на вратоврска. Крајни : влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Цела шема на вратоврска. Времето Елементи : Ова бикини нуди заштита од 50+. Девојчињата се распрснаа предно бикини костим за капење од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојки за чудо нација наредени врвни бикини, реверзибилни дното и шорцеви за пливање, сет од 3 парчиња, UPF 50+, големини 4-18

Времето за пливање само се забавуваше со оваа три парчиња микс и бикини со натпревар од Wonder Nation со зашти�

DEN 399.68