• Свеж
Њујорк Авиони - Капе Шлем Ѕид Постер, 22.375 34

Њујорк Авиони - Капе Шлем Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Њујорк Авиони - Капе Шлем 20 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Њујорк Авиони-Капе Шлем 20 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Животински Тиркизно Сини Теписи Од Традиционална Област, 3 ' Квадратни

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2151.68