• Свеж
Канцелариимарт етикети 3 2 Етикети За Медиумска Пошта За Пошта И Испорака

Канцелариимарт етикети 3 2 Етикети За Медиумска Пошта За Пошта И Испорака

DEN 382.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Етикети за медиумска Пошта Дизајн : Медијални Поштенски Димензии : 3 x 2 инчи (76,2 mm x 50,8 mm)Форма : Правоаголник Вклучува : 1 Ролна за вкупно 300 Етикети По Ролна : 300 Етикети етикетите на Martlabels се трајни-лепило за лесна примена : само излупете и залепете светло Обоени за навистина да го привлечете вниманието на вашите пакети предупредете Ги Луѓето Како Да Ракуваат Со Вашите Пакети? Овие значки со светли бои ќе ви помогнат јасно да идентификувате како да ракувате со вашите пакети за вашиот бизнис, Училиште, Канцеларија, Колеџ или Магацин!Нашите силни лепливи стапчиња на која било површина како Што се Картони, Кутии, Палети, Картон, Стакло и Хартија итн.овие уникатни налепници ќе бидат прекрасен додаток на вашите проекти и настани. Одлични се за планери, бележници, занаети, забави, наставници и многу повеќе.Канцелариимарт етикети постојат многу избори за етикети или налепници На Интернет, но со кои етикети всушност можете да верувате? Да не зборуваме дека понекогаш можат да изгледаат идентично со следното. Канцелариите за паметни етикети произведуваат квалитетни етикети и налепници по разумна цена што ви заштедуваат пари! Нашите производи се произведени за да бидат мазни, силни лепила и висококвалитетни материјали за подолготрајни налепници. Нема потреба да се грижите на која површина ќе ги залепите овие етикети тие можат да се закачат на повеќето површини како што се : картони, кутии, палети, картон, стакло и хартија итн.Канцелариитемартлабели стои зад своите производи, поддржувајќи ги со водечка гаранција во индустријата за нашите клиенти. Ако поради некоја причина, не сте целосно задоволни од купувањето Од Канцелариитемартлабели, само вратете ја ставката(s) за целосно враќање на средствата. Без полнење, без проблеми! 3 х 2 Инчен Облик : Боја На Правоаголник : Црвени 300 Етикети по Ролна. Печатени Дизајн : Медиуми Пошта 1 Ролна. Дава професионален изглед на вашите важни пратки. Печатени на атрактивни акции со висок сјај за внимание на вашите производи. Чувствителен на притисок со трајно лепило, само излупете и залепете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Етикета За Градинарство Каакд Вметнете Картичка За Идентификација На Земјата Цветна Фабрика Мини Вметнете Картичка

Етикета за градинарство вметнете картичка за идентификација на земја цветни растенија мини вметнете к�

DEN 607.84