• Свеж
Книги За Боење За Возрасни: Домашни Миленици: Креативен Рај Пргавата Мачка Мрази Боење: Книга За Боење

Книги За Боење За Возрасни: Домашни Миленици: Креативен Рај Пргавата Мачка Мрази Боење: Книга За Боење

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа е лицето што лансираше илјада шеги! Фановите на Интернет сензацијата Пргава Мачка(Р) ќе ја наградат оваа почит боенка и нејзината галерија на портрети, во која има 31 сложен дизајн на целосна страница на мачката со чуден изглед. Страниците се перфорирани и печатени од едната страна само за лесно отстранување и прикажување. Специјално дизајнирани за искусни колористи, Пргавата Мачка Мрази Боење и други креативни книги за боење за возрасни(Р) нудат бегство во светот на инспирација и уметничко исполнување. Секој наслов е исто така ефикасен начин за опуштање и намалување на стресот. Книги За Боење За Возрасни : Домашни Миленици : Креативен Рај Пргавата Мачка Мрази Боење : Книга За Боење (Мека).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.