• Свеж
Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Ricoh Type 5105D - црна

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Ricoh Type 5105D - црна

DEN 671.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Компатибилна кертриџ Copier Ricoh Copier 887994 Type 5105 D (1-1,22 kg кертриџ) Компатибилен кертриџ Купете ја вашата кертриџ од нас и : Заштедете до 80% над MSRP исполнување или надминете 100% ОЕМ кертриџ Спецификации 100% ГАРАНЦИЈА ЗА РАБОТА НА РАБОТА Компатибилна печатач / Касета Список : Афичио 551/700 и повеќе овој кертриџ за тонер е совршена замена за оригиналниот кертриџ за тонер на копирот Ricoh и гарантирано е дека работи или подобро од оригиналот. 100% нов тонер, 100% нови или професионално преиспитани делови - ист квалитет и многу поевтино од оригиналните касети за тонер на копирот RICOH. Aficio 551/700 RI0023. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за RICOH 887994 / Type 5105 D кертриџ - Црното е одлична ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува моделот на кертриџ Ricoh 887994.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.