• Свеж
Scrubstar Women's Заби самовила печатено врвот на вратот на вратот со вратот

Scrubstar Women's Заби самовила печатено врвот на вратот на вратот со вратот

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете малку забава на посетите на стоматолог или лекар, додека испраќате порака до малите. Направено од 3% ткаенина Spandex и памук за дишење, овој врвен врат на вратот се одликува со врзувачки врат, џебови за печ и странични отвори, со акценти на Бартак. Две џебови за лепенка за складирање. Единечна игла. Странични отвори за леснотија на движење. Акценти на Бартак. Директно полите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.