• Свеж
Црна Планински Производи Екстра Дебели Затоплување Теле Компресија Ракав-Терапевтски Затоплување Сензација-Црна, Средна

Црна Планински Производи Екстра Дебели Затоплување Теле Компресија Ракав-Терапевтски Затоплување Сензација-Црна, Средна

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Црна Планина Производи професионална градба од неопренови обезбедува совршена комбинација на поддршка за теле, подвижност, удобност и издржливост. Овој тесен фитинг и затоплувачки ракав за компресија на неопренови помага да се одржи стабилноста на зглобовите без оглед на активноста. Меката конструкција на неопренови ја обезбедува потребната поддршка за сите физички активности без да предизвика чешање или иритација. Сите поддржувачи На телото На Црните Планински Производи имаат целосна доживотна гаранција. Ракавите за компресија помагаат да се намали времето за опоравување и вкочанетите болни мускули. Нашиот лесен материјал што дише ја отстранува влагата и помага да се намали иритацијата на кожата. Помага во спречување на идните мускулни напрегања. Машина за перење. Вклучена доживотна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Nuvein Медицински Компресија Чорапи, Hg Поддршка, Жените И Мажите Бутот Должина Црево, Отворен Пети, Беж, X-Големи

Чорапите за компресија на брендот нувеин се направени во САД и имаат класичен медицински плетен стил...

DEN 460.32

Гилисо Клиренс Фестивал Ракавица Хорор Украсени Со Крв Ракавици Парови ,крв чорапи Парови Фестивал Партија Преносни

Лесно совпаѓање : овие чорапи и Ракавици лесно се совпаѓаат со различни чизми, здолништа, празнични обле

DEN 0.33