• Свеж
Xray Men's Dover Boot

Xray Men's Dover Boot

DEN 1695.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој чевли ќе ве гледа во секоја сезона, нејзината висина висока на глуждот ве одржува заштитени и изгледате совршено шик, дури и кога само носите фармерки и мета. Висина на пета : 1 ', висина на вратилото : 5', Обем на вратило : 10 'Xray Man's Dover Boot.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.