• Свеж
Елен го става машката вино-плетена чевли

Елен го става машката вино-плетена чевли

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Nosox® Wino by Deer Stags е традиционално лизгање со непогрешлив отпечаток. Кул и удобни чевли што треба да им бидат на располагање кога ќе влезе топлината. Ако сте подготвени да им дадете пауза на флипските апостолки, ова се одлична алтернатива. Ткаенината од мрежа е совршена за да им овозможите на прстите да дишат за време на топлото време. Со чисти линии и тонски бои, можете да ги фрлите со скоро сè. Вино е дизајниран со чорап за меморија од пена и нашиот лесен, сунѓерест елепери? Единствено, па ќе се чувствувате како да шетате по облаци. Алтернатива за дишење на сандали. Образецот TPE insole нуди отскокнување и амортизирање за цел ден удобност . перничена надворешна плоча на Ева.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.