• Свеж
Рокленд Багаж Рим Хибридни Меки Хардсајд Фабрика Багаж Во Собата, Повеќе Бои

Рокленд Багаж Рим Хибридни Меки Хардсајд Фабрика Багаж Во Собата, Повеќе Бои

DEN 2079.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој 3 компјутер. Сетот е направен ОД ЕВА/АПС. ABS е истиот материјал што се користи за стакло отпорно на куршуми од производителот. Главните придобивки на овој материјал-тоа е исклучително лесен, тоа е издржлив, и ја штити содржината на вашиот багаж. Четири повеќенасочни тркала за центрифугирање ротираат 360 степени за лесно маневрирање. Овој багаж ви овозможува да спакувате повеќе додека избегнувате вишок надоместоци за тежина наметнати од повеќето авиокомпании. Достапно Во Црна Боја, или лаванда. Повеќенасочни тркала за центрифугирање за лесно маневрирање. Модерна внатрешна алуминиумска телескопска рачка со рачка на копчето. Внатрешна мрежа и џеб со патент и еластичен џеб. Димензии : 20 " X14 " x8 "тежи 8 фунти, 23"x16" x11"тежи 9 фунти, 28"x19" x13 " тежи 11 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.