• Свеж
Манжетни Жени Модни Луксузни Дијаманти Аналогни Кварцни Часовници

Манжетни Жени Модни Луксузни Дијаманти Аналогни Кварцни Часовници

DEN 559.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Манжетни Жени Мода Луксузни Дијаманти Аналогни Кварцни Часовници Стил : Мода И Секојдневен дијаметар : 4cmband Материјал : Должина Од нерѓосувачки челик : 21cmmovetion : Ширина На Кварцни Ленти : 2cmmband Ова е најдобриот подарок за вашите пријатели, колеги и најблискиродови : Женски Материјали : Легура Манжетни Жени Модни Луксузни Дијаманти Аналогни Кварцни Часовници. Погоден за секоја пригода : погоден за работа, канцеларија, одмор, собирање, запознавање, патување, одмор, одмор, плажа, базен, дом, училиште, парк, на отворено, ноќен клуб, шопинг, улица и секојдневно носење. Нашиот часовник за жени и мажи е изработен од одличен квалитетен материјал,пријателски за зглобовите,удобен,лесен и издржлив,одлична прифатлива опција за вас. Отпорен на вода на 30 метри( 100 стапки) : општо земено, издржува прскање или кратко потопување во вода, но не е погоден за пливање или капење. Професионална услуга по продажбата : ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме испратете ни е-пошта директно, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга и 30-дневна бесплатна гаранција за враќање и размена по продажбата. Безгрижно нарачување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Мат Кожен Ремен Часовник Блескав Старски Тркалезен Рачен Часовник со Брава За Денот На Вљубените Божиќен Подарок

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дада Од пазарот На Џојбај.Карактеристики : 1 Кла�

DEN 524.32