• Свеж
- Класичен Балада Автоматски Сребрен Бирање Менс Види Т108. 408. 26. 037. 00

- Класичен Балада Автоматски Сребрен Бирање Менс Види Т108. 408. 26. 037. 00

DEN 1218.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сребрена бирање подобрена со роза злато-тон раце. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со кафеава кожна лента. Автоматско движење. 50 метри / 165 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Транспарентен случај. Пеперутка затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 39 мм х 9,84 мм.бенд 20 мм х долг. Тисо Т108. 408. 26. 037. 00 Т-Класичен Балада Часовник. Часовници. Tissot Калибар Powermatic 80 (C07. 111). Т-Класичен Балада. Унисекс, Возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.