• Свеж
Пластични Мини Чизми Очила - Партиски Материјали -

Пластични Мини Чизми Очила - Партиски Материјали -

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дали организирате забава со западна тема и барате совршени резерви за забави. Вклучете ги Овие Мини Чизми За Чизми во прославата на вашиот каубој и каубојка. Ставете ги овие чаши на вашата маса за пијалоци за лесен пристап или фрлете ги во вреќи за подароци за сите ваши гости да ги однесат дома како фаворити за празнична забава. Овие мини очила ќе обезбедат часови забава што нема да се возат на зајдисонце. Пластика. 2 1/2 " 1 мл. Едно пакување од 12. 2 1/2 "висок и 1" широк. Изработени од пластика. Каубојски подигање облик застрелан стакло.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства Цк4229тбл Јапонски Шпиц Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4229ТБЛ20 Јапонски Шпиц Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 мл,

DEN 0.67

Каролини Богатства ЦК4347ТБЛ Сент Бернард Зелени Цвеќиња нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4347ТБЛ20 Свети Бернард 2 Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20

DEN 3.33

Каролини Богатства Цк4149тбл Златен Ретривер Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, оз, разнобојни

Каролини Богатства ЦК4149ТБЛ20 Златен Ретривер Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 �

DEN 302.08

Богатствата НА каролина WDK1279TBL Лавра Чоколадо Дизајн Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Розова, оз, мултиколор

Богатства КАРОЛИНА WDK1279 TBL20 Лавра Чоколадо Дизајн2 Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастик, Розова, 20 мл,

DEN 1.00