• Свеж
Мултифункционален Најлон 600D Половината Торба Пешачење Моле Торбичка Отворено Складирање Пакет

Мултифункционален Најлон 600D Половината Торба Пешачење Моле Торбичка Отворено Складирање Пакет

DEN 175.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

краток опис не е достапен Висок квалитет : со совршен квалитет за создавање зимзелен бренд. Имајте емоции : Фалсификување производи со вистински чувства, создавајќи квалитет со љубов. Добра изработка : контрола На Процесот, извонредност, добра работа, нула дефекти. Практично : Едноставен за употреба, висока практичност, едноставен и дарежлив. Мода : Мешавина во класични елементи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хемотон Патент Чанта Голем Капацитет Мобилен Телефон Паричник Мултифункционален Телефон Торба Повик Рака Торба

Опис r r Изработена Од стп кожен материјал, оваа женска чанта е изработена од одлична изработка, секоја д�

DEN 399.84