• Свеж
Користи секојдневна Најлонска Скитничка Чанта За Жени Машки Чанти За Рамо Торба Со Голем Капацитет За Патувања За Жени Женски Чанти

Користи секојдневна Најлонска Скитничка Чанта За Жени Машки Чанти За Рамо Торба Со Голем Капацитет За Патувања За Жени Женски

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Материјал : Изработен од висококвалитетен најлон и памучен материјал, лесен, удобен и издржлив за употреба. Моден Дизајн : Едноставен и модерен. Практичен, лесен за носење и употреба. Затворање : џебови Со Патент што им даваат на вашите работи безбедно и организирано место за чување. Начин на носење : може да се користи како торба за рамо, чанта за вкрстено тело.Се однесува на патување,шопинг итн. Голем Капацитет : доволно Простран за да го одржи вашето секојдневно суштинско значење, како што се телефон, паричник, картички, клучеви, кармин итн. Совршен Подарок : Убави И стилски подароци испратени до роднини, девојка пријател и колеги за разни настани и секојдневна употреба. Прилика : Совршен За еднодневни патувања, одмор,патување, планинарење, училиште, кампување, шопинг и многу повеќе. Спецификации : . Пол : Жени, Мажи. Затворање : Патент. Материјал : Најлон и памук. Изборна Боја : Црна, Беж,Сина,Портокалова,Жолта,црвена вино,Зелена,Сива, како што е прикажано на сликата. Големина : апликација. 30 х 17 х 10см / 11.за 81 х 6.69 х 3.93 во. Количина : 1 компјутер. Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 х торба За Рамо (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Материјал : Изработен од висококвалитетен најлон и памучен материјал, лесен, удобен и издржлив за употреба. Моден Дизајн : Едноставен и модерен. Практичен, лесен за носење и употреба. Затворање : џебови Со Патент што им даваат на вашите работи безбедно и организирано место за чување. Начин на носење : може да се користи како торба за рамо, чанта за вкрстено тело.Се однесува на патување,шопинг итн. Голем Капацитет : доволно Простран за да го одржи вашето секојдневно суштинско значење, како што се телефон, паричник, картички, клучеви, кармин итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ед Харди Унис црна розова јагуар роза тато печати најлонска торба за крстосници со прилагодлива лента за рамо

Мерки : 6,75in L x 4in H x 3in D дизајниран со најлон материјал Структура : Затворање на патент со три надворешни џ�

DEN 3.33

Хемотон Патент Чанта Голем Капацитет Мобилен Телефон Паричник Мултифункционален Телефон Торба Повик Рака Торба

Опис r r Изработена Од стп кожен материјал, оваа женска чанта е изработена од одлична изработка, секоја д�

DEN 399.84

Хадансео Монета Чанта Трајни Крафт Хартија Шема Мини Чанта За Складирање Организација Практична За Дома

Опис : со стилски дизајн на јаже, оваа мини торба за складирање е многу лесна за носење, можете да ја зака�

DEN 3.00