• Свеж
Мавала Сон Фондација - # Сончев Беж Оз Фондација

Мавала Сон Фондација - Сончев Беж Оз Фондација

DEN 143.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фондација : - ова е подлога која нуди беспрекорен тен, екстремна удобност во текот на целиот ден и подобро заштитена кожа од надворешни агресии. Неговата фина текстура содржи микронизирани пигменти за ефект на мек фокус и прозрачна завршница. Мавала Сон Фондација - # 04 Сончев беж 1 Мл Фондација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Контура Нагласи Стап Neuideas Flawles Аква Фондација Коректор За Коректор Шминка 30Ml шминка За Коректор За Кожа Среден Тен

За Сите Тонови на Кожата, Содржината на Мрежата : 30млто формираат чиста, средна или дури и целосна покрие

DEN 150.40

Биплут 2г Бисерна Сенка За Очи Шампањска Боја Долготрајно Преносно Пенкало За Сенки За Очи Од Свилена Буба За Свадба

Тоа е нежно крем свилено пенкало.Изработен од материјал без бледнее, стапчето за сенки може да биде долг

DEN 2.33

Време И Вистинска Палета На Сенки за очи 4-Поправка на сенки за Очи За Почетници Мрзливи Голи Сенки За Очи за Шминка

1 четка за силиконска маска, мека силиконска четка за маска за кал на лицето, функција : нова и.Дава аплик�

DEN 152.96