• Свеж
Мејбелин Трепки Сензационално Небо Висока Маскара Што Се Пере, Најцрната Црна

Мејбелин Трепки Сензационално Небо Висока Маскара Што Се Пере, Најцрната Црна

DEN 99.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мејбелин Трепки Сензационално Небо Висока Шминка За Маскара Што Се Пере, Најцрно Црно, небесно високо влијание на трепките од секој агол! Камшик Сензационални Небото висока маскара обезбедува целосен волумен и неограничена должина. Ексклузивна четка за маскара Со Флекс кула се наведнува за да ја волуменира и прошири секоја трепка од коренот до врвот. Формула за маскара што може да се пере натопена со екстракт од бамбус и влакна за долги, полни трепки кои никогаш не се оптоваруваат. Достапно Во Многу Црна и Најцрна Црна Боја. Мејбелин Трепки Сензационално Небо Висока Маскара Што Се Пере, Најцрна Црна Полн волумен и маскара со неограничена должина е формула натопена со екстракт од бамбус и влакна. Камшик Сензационални Небото Висока Маскара е достапна Во Перат и Водоотпорен. Тестирана алергија. Офталмолог тестиран. Погоден за чувствителни очи и носители на контактни леќи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.