• Свеж
Валентина тост од пченица, од тост, 19,40oz

Валентина тост од пченица, од тост, 19,40oz

DEN 87.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тостите на в Valentinaината се направени со вистински тост што доаѓа во поединци Перо Пак за да уживате. Овој производ е направен во Шпанија со брендот Валентина во сопственост на анитин кои се специјализирани за органски лепчиња за тост и чиста природна. Овој производ е 100% цела пченица и е погоден за вегетери. Анитин Валентина Тост 100% цела пченица : 100% цела пченица. Погоден за вегани. Направено со високо олеинско сончогледово масло. Содржи пченица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.