• Свеж
Студиото Винвуд Студио и Скилинис Wallидни уметности платно ги отпечати градовите на САД во Newујорк - сина, бела боја

Студиото Винвуд Студио и Скилинис Wallидни уметности платно ги отпечати градовите на САД во Newујорк - сина, бела боја

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Френк Newујорк, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Lifeивотот на фармата пилешко II“ платно уметност од Кетлин Пар МекКена

Уметник : Кетлин Пар МекКеннасубјект : животни Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано платно А�

DEN 1.67

Трговска марка ликовна уметност пеперминт амарилис платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност „Чајни Вајоминг Скајлин Wb-bw“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат, рамка од бреза

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'Чајен Ва�

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност „Пинк и сина крин“ платно уметност од Ејми Вангсгард, бела мат, црна рамка

Уметник : Ејми Вангсгардбјект : Апстракт Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Пинк и сина к

DEN 0.67

Трговска марка ликовна уметност Sisterеферсон Сестринството Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, дрвена рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност Затоплување на платното уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, сребрена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност „Работа на тој рид“ платно уметност од Филип Саинте-ослабна, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 1.00

Трговска марка ликовна уметност „ледено сино лак езеро“ платно уметност од Пјер Леклерк, бел мат, рамка за бреза

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'ледено си�

DEN 2601.60