• Свеж
Сина USB Ѕид Полнач Порти

Сина USB Ѕид Полнач Порти

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Син УСБ Ѕид Полнач 2 Порти Ксавиер 2 - ПОРТ УСБ Ѕид Полнач : 2.1 а за полнење таблети и телефони. 1-годишна гаранција. 2.1 ѕид полнач може да се користи со сите поголеми брендови на мобилни телефони и таблети. Доаѓа во сина/бела, розова/бела и сребрена/бела боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Адаптер За НАПОЈУВАЊЕ Лаптоп ЗА HP Mini 1125nr Лаптоп Нетбук Тетратка Ултрабук Chromebook Кабел

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC АДА

DEN 2.00