• Свеж
Батлер Крик прашка - Комфорна истегнување, земја за распадот на дабови дабови

Батлер Крик прашка - Комфорна истегнување, земја за распадот на дабови дабови

DEN 1439.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Неговата затегната конструкција и мекото подлога го впиваат отскокнувањето што го добивате со традиционалните краци - намалување на чувствуваната тежина до 50% - така што дури и најгрубите зголемувања се мазни на рамото. Драматично ја намалува почувствуваната тежина. Спецификации : - Тип на оружје : Пушка- Боја : Моси дабови распадот Камо- Големина : 2,5 "x44 " прашка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.