• Свеж
Caravelleенски спортски хронографски хронограф златен тон часовник од не'рѓосувачки челик 44L238

Caravelleенски спортски хронографски хронограф златен тон часовник од не'рѓосувачки челик 44L238

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дизајнирано од Булова. Класичен хронограф во не'рѓосувачки челик со златен финиш, образено бирање со шампањ, втора рака и двојно путер. Хронограф / не'рѓосувачки челик кутија и нараквица / зафатена втора рака / вода отпорна на 30 метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Caravelle дизајниран од најлонските часовници за машка лента Булова со заменливи ленти, сина и маслиново зелена - 43B160

Дизајнирано од Булова Безвременскиот дизајн исполнува разноврсен стил Карактеристики со три раце и бр�

DEN 2376.00

Женска Булова Сребрена Златна Мисисипи Универзитет За Жени Бувови Двобоен Часовник Од Нерѓосувачки Челик

Додадете Малку Мисисипи Универзитет за жени бувови дух во вашата колекција часовници со Овој Двобоен Ч�

DEN 2624.00