• Свеж
Скенструт Кабел Палуба Печат

Скенструт Кабел Палуба Печат

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Загарантирана водонепропустлива инсталација за вашите антени и навигациски светлосни кабли. Ниска форма на профил за посилна, отпорна на удари заптивка без остри рабови. Испорачано со празни и претходно дупчени внатрешни заптивки за да одговараат на вашите барања. Сплит печат ја елиминира потребата за отстранување на кабелските конектори. Скенструт Кабел Палубата Печат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.